28 dantų atstatymas

Tai yra kompleksinis visos burnos ertmės funkcijos ir estetinės šypsenos išvaizdos atkūrimas. 28 dantų atstatymas taip pat gali padėti išvengti kitų burnos ertmės sveikatos problemų, kurios neretai kyla neatkūrus dantų laiku. Šio gydymo metu gali būti taikomos skirtingos dantų atkūrimo ir koregavimo metodikos: implantacija, laminatės, įklotai, užklotai ir vainikėliai. Tad, norint pasiekti geriausią rezultatą, pacientu rūpinasi skirtingų sričių odontologijos profesionalai. Mūsų tikslas – jūsų nepriekaištinga ir sveika šypsena!

Įprastinė šio gydymo eiga:

  1. Diagnostinės apžiūros metu įvertiname paciento bendrą burnos ertmės, dantų būklę, jų nusidėvėjimo lygį ir žandikaulio sąnario būklę.
  2. Vėliau, pagal paciento pageidavimus ir dantų struktūrą, pagaminamos laikinos restauracijos, kurias vizito metu pacientas gali pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų estetinį vaizdą ir sukandimo pojūtį. Jei to reikia, atliekamos atitinkamos šių restauracijų korekcijos.
  3. Kuomet pacientas nebeturi jokių pastabų, dantų technikų laboratorijoje gaminamos keraminės restauracijos, kurios dantų atkūrimo etape pricementuojamos prie dantų.

Pabrėžiame, kad kiekvieno paciento būklė ir atvejis gali būti skirtingi bei individualūs, tad pirmojo vizito metu gydytojas odontologas įvertins jūsų burnos ertmės būklę, sudarys individualų gydymo planą ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

28 dantų atstatymo kainos

Alginatinis atspaudas

20 €

Silikoninis atspaudas

50 €

Sąkandžio registravimas

30 €

Diagnostinis modelis

30 €

Danties pavaškavimas

25 €

Danties atstatymas stiklo pluošto kaiščiu

150 €

Individualus šaukštas

30 €

Laikinas vainikėlis ant danties

60 €

Laikinas vainikėlis ant implanto

180 €

Cirkonio keramikos vainikėlis ant danties

500 €

Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto

700 €

Stiklo keramikos vainikėlis/restauracija

500 €

Laminatė (venyras)

700 €

Pilnas išimamas protezas (plokštelė)

450 €

Dalinis išimamas protezas (dalinė plokštelė)

300 €

Kosmetinė plokštelė

150 €

Seno vainikėlio nuėmimas

20 €

Silikoninis šablonas

20 €

Laikinas frezuotas vainikėlis ant implanto

180 €

Laikinas vainikėlis tilte - tarpinė dalis

60 €

Cirkonio keramika tilte - tarpinė dalis

500 €

Pilna plokštelė su lietu karkasu ant implantų

1500 €

Implanto užraktas

200 €

Laikinas prisukamas protezas ant 4 implantų

1500 €

Fiksuotas nuolatinis akrilinis protezas ant 4 implantų

3000 €

Bruksizmo kapa

200 €

Miorelaksuojanti kapa

500 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image