Dantų protezavimas

Tai procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys ar jų audiniai. Tokiu būdu pacientams sugrąžinama kramtymo funkcija, taisyklinga dantų anatomija ir, žinoma, pasitikėjimas savimi. Šios procedūros pagalba burnos ertmė apsaugojama nuo šalia esančių dantų nusidėvėjimo, sąkandžio kitimo ir žandikaulio kaulo nykimo. Protezavimas galimas ant nuosavų dantų arba įsriegtų implantų.

Apie procedūrą

Ruošiantis dantų protezavimui, pirmiausia atliekama diagnostinė paciento apžiūra, padaroma rentgeno nuotrauka ir sudaromas individualus gydymo planas. Tuomet, parinkus tinkamas restauracijas, pagal individualius paciento duomenis gaminami protezai. Taip atkuriama natūrali dantų forma, struktūra bei spalva.

Dantų protezavimo kainos

Alginatinis atspaudas

20 €

Silikoninis atspaudas

50 €

Sąkandžio registravimas

30 €

Diagnostinis modelis

30 €

Danties pavaškavimas

25 €

Danties atstatymas stiklo pluošto kaiščiu

150 €

Individualus šaukštas

30 €

Laikinas vainikėlis ant danties

60 €

Laikinas vainikėlis ant implanto

180 €

Cirkonio keramikos vainikėlis ant danties

500 €

Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto

700 €

Stiklo keramikos vainikėlis/restauracija

500 €

Laminatė (venyras)

700 €

Pilnas išimamas protezas (plokštelė)

450 €

Dalinis išimamas protezas (dalinė plokštelė)

300 €

Kosmetinė plokštelė

150 €

Seno vainikėlio nuėmimas

20 €

Silikoninis šablonas

20 €

Laikinas frezuotas vainikėlis ant implanto

180 €

Laikinas vainikėlis tilte - tarpinė dalis

60 €

Cirkonio keramika tilte - tarpinė dalis

500 €

Pilna plokštelė su lietu karkasu ant implantų

1500 €

Implanto užraktas

200 €

Laikinas prisukamas protezas ant 4 implantų

1500 €

Fiksuotas nuolatinis akrilinis protezas ant 4 implantų

3000 €

Bruksizmo kapa

200 €

Miorelaksuojanti kapa

500 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Gydymo galimybės

 1. Ant dantų fiksuoti protezai. Pažeistų dantų atkūrimui pasitelkiamos dalinės restauracijos:
  • užklotai – tai protezai, naudojami atstatyti visą danties paviršių, kuriuo kramtoma ar susiduriama su kitais dantimis;
  • įklotai – tai protezai, kurie yra skirti atstatyti dantų paviršius, kurie yra pažeisti dėl įtrūkimų ar kitų pažeidimų;
  • vainikėliai – tai protezai, dedami ant stipriai pažeisto danties viršaus, kai didžioji dalis danties yra prarasta;
  • tiltai – tai keli sujungti dantų vainikėliai, kuriais protezuojami pažeisti dantys, tvirtinant ant greta esančių dantų.
 2. Ant implantų fiksuoti protezai. Visi vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami sriegiant 4, 6 ar 8 implantus ir ant jų tvirtinant fiksuojamą protezą. Kiek implantų bus sriegiama, nusprendžiama konsultacijos metu, įvertinus paciento burnos ir žandikaulio kaulo būklę, lūkesčius bei finansines galimybes. Ši metodika užtikrina stabilią protezo fiksaciją ir kramtymo funkcijos bei estetinės išvaizdos atkūrimą.
 3. Estetiniai protezai. Estetinis protezavimas laminatėmis – tai dantų atkūrimas itin plonomis porceliano keramikos plokštelėmis, tvirtinamomis ant natūralių audinių. Tokiu būdu koreguojama dantų forma, paslepiami dantų įskilimai, panaikinami tarpai tarp dantų.

Ko tikėtis iš procedūros?

Dantų protezavimas padeda išspręsti kramtymo, virškinimo sistemos, fonetinius sutrikimus. Taip pat tokiu būdu sugrąžinamas funkcionalumas bei estetika, todėl pacientai ir vėl gali pasitikėti savimi, šypsotis, bendrauti.

Kas nutiks, jeigu nieko nedarysite?

Dėl dantų netekimo ar stiprių pažeidimų tampa sudėtinga sukramtyti maistą, gresia įvairios sveikatos problemos – virškinimo sutrikimai, žandikaulio kaulo nykimas, šveplavimas ir kt. Suprastėjus kramtymui nukenčia maistinių medžiagų įsisavinimas, todėl silpsta imunitetas, blogėja bendra savijauta. Be to, dėl estetiškai nepatrauklios šypsenos jaučiamas ir vis didesnis psichologinis diskomfortas, o tai ilgainiui gali nulemti socialinę izoliaciją ir net depresiją.

Ar bus skausminga?

Ar verta bijoti?

Bijoti neverta, kadangi dantų protezavimas yra neskausminga procedūra – jos metu, taikant vietinę nejautrą, užtikrinamas visiškas paciento komfortas.

Rezultatas po procedūros

Atkūrus dantis protezais, sugrąžinamas gyvenimo komfortas – pacientai ir vėl gali mėgautis mėgstamu maistu, labiau savimi pasitikėti, be jokių trukdžių bendrauti su aplinkiniais, šypsotis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti protezus?

Kadangi protezų pasirinkimas išties didelis, geriausią sprendimą pavyks priimti kartu su gydytoju odontologu, kuris, įvertinęs Jūsų dantų būklę, pasiūlys Jums tinkamiausias restauracijas.

Ar reikalinga speciali dantų priežiūra?

Turint protezuotus dantis, svarbu užtikrinti visapusę burnos ertmės priežiūrą – dantis valyti 2 kartus per dieną, naudoti tarpdančių šepetėlius, skalavimo skystį, o po valgio burną išskalauti vandeniu. Be to, norint, kad protezai tarnautų ilgiau, bent kelis kartus per metus vertėtų atlikti profesionalią burnos higieną, o kartą metuose apsilankyti pas gydytoją odontologą profilaktiniam patikrinimui.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image