Apie mus

„IR klinika“ – modernias odontologines paslaugas teikianti klinika, duris atvėrusi beveik pačiame Vilniaus centre. Klinikos įkūrėjai, žinomi gydytojai odontologai Inga ir Rytis Jovarauskai efektyviai išspręs bet kokį odontologinį atvejį! 

Klinika, įkūrėjų teigimu, išsiskiria galimybe pacientams padėti įvairiausiais klausimais. „IR klinikoje“ teikiamos šios odontologinės paslaugos: estetinės, chirurginės, endodontinės, gydomosios ir kt. Kiekvienoje srityje specializuojasi profesionalai, nuolat savo kompetenciją keliantys profesiniuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. 

Klinikos sėkmę lemia skaitmeninės priemonės, naudojamos kasdieniame darbe, specialistų galimybė priimti greitus ir efektyvius sprendimus bet kokiose situacijose, tikslus, aiškiai suplanuotas gydymas ir akivaizdūs rezultatai, džiuginantys mūsų pacientus.

Esame pasiruošę išpildyti Jūsų, mieli pacientai, lūkesčius!

Aukštosiomis technologijomis paremta odontologija

Šiuolaikinės technologijos užtikrina komfortišką ir tikslią diagnostiką, sklandų gydymą ir aukščiausios kokybės, ilgaamžius rezultatus.

Kokybė ir saugumas

Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui. Mūsų klinikoje teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

Efektyvūs problemų sprendimai

Pažangiausius gydymo metodus naudojantys aukštos kvalifikacijos specialistai greitai ir veiksmingai pašalins Jūsų gyvenimo kokybę bloginančias priežastis, kad galėtumėte vėl nevaržomai šypsotis.

Individualus dėmesys

Individualus dėmesys, atidūs, rūpestingi ir supratingi specialistai užtikrins, kad kiekvieno vizito metu jaustumėtės komfortiškai ir saugiai. Visada esame pasirengę Jūsų išklausyti, atlikti reikalingus tyrimus, patarti, paskirti efektyviausią gydymą.

image
image
image
image
image
image
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.