3D tyrimai ir diagnostika

Mūsų tikslas – kasdien savo pacientams teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir taikyti moderniausius gydymo metodus. Tam pasitelkiame šiuo metu vienas pažangiausių technologijų: nuo 3D kompiuterinės tomografijos iki modernių mikroskopų ir optikos sprendimų bei kitų gydymo metu naudojamų įrankių.

Šios diagnostinės priemonės padeda ir leidžia mūsų gydytojams tiksliai įvertinti individualias pacientų situacijas bei rasti geriausią sprendimą.

Rentgenologinių tyrimų kainos

Dentalinė rentgeno nuotrauka

10 €

Panoraminė rentgeno nuotrauka (Siunčiama pacientui el. paštu)

30 €

Kompiuterinė tomografija (3D nuotrauka) abu žandikauliai

80 €

Kompiuterinė tomografija (3D nuotrauka) segmentas

40 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image