Dantų balinimas

Ši estetinė odontologinė procedūra padeda atkurti natūralią ar keliais tonais šviesesnę dantų spalvą. Mūsų klinikoje pacientams siūlome balintis dantis odontologo kabinete arba namuose, rūpestingai laikantis specialisto nurodymų ir rekomendacijų. Abu šie dantų balinimo būdai – saugūs ir efektyvūs, tačiau pasirinkę procedūrą klinikoje, norimu rezultatu galėsite džiaugtis jau po vieno vizito, o balinant dantis namuose, jo teks luktelti ilgiau. Pabrėžiame, kad norint pasiekti geriausią dantų balinimo procedūros rezultatą, rekomenduojame prieš tai atlikti ir profesionalią burnos higieną.

Svarbu paminėti, kad dėl šios procedūros tinkamumo ir dantų balinimo būdo pirmiausia siūlome pasikonsultuoti su gydytoju odontologu. Dantų balinimo negalima atlikti nėščioms ir maitinančioms moterims, sergantiems dantenų ar burnos ertmės ligomis, labai jautrius dantis turintiems ir alergiškiems žmonėms.

Dantų balinimo kainos

Dantų balinimas kabinete

350 €

Dantų balinimas kabinete 1 žandikaulis

190 €

Dantų balinimo medžiaga 1 švirkštas (papildymas) Opalescense

20 €

Dantų balinimo šviršto papildymas Enlighten 1 šv.

65 €

Dantų jautrumo gydymas

100 €

Dantų jautrumo gydymas 1 dantis

15 €

Dantų balinimas kapomis (Enlighten sistema 3 šv.)

350 €

Dantų balinimas kapomis (Enlighten sistema 2 šv.)

150 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image