Dantų implantacija

Tai yra turbūt pažangiausias ir efektyviausias dantų atkūrimo metodas, o implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja tarsi natūralūs. Implantacija rekomenduojama pacientams, kurie prarado vieną, kelis arba visus dantis ir dėl to jaučiasi nepatogiai, vengia šypsotis, patiria diskomfortą valgant, kramtant maistą.

Dantų implantacija yra patikima ir ilgaamžė investicija, padedanti atkurti prarastų dantų funkcijas. Ši procedūra gali būti atliekama visiems žmonėms, kurių žandikaulis yra pilnai susiformavęs (įprastai tai įvyksta sulaukus pilnametystės).

Konsultacijos metu gydytojas įvertins jūsų dantų būklę, papasakos apie implantacijos galimybes ir sudarys individualų gydymo planą. Jeigu atvejis sudėtingesnis, gydymo metu gali būti atliekamos ir papildomos procedūros, tokios kaip sinuso dugno pakėlimas ar žandikaulio kaulo augmentacija.

Dantų implantacijos kainos

Implantacija Strauman ROXOLID SLA

700 €

Implantacija Strauman ROXOLID SLActive

800 €

Implantacija Neodent grupės implantu

650 €

Implantacija Neodent GM grupės implantu

650 €

Implantacija Osstem grupės implantu

650 €

Dantų lanko atstatymas 4 Neodent implantais

3300 €

Gijimo galvutė

80 €

Gijimo galvutė (individuali)

150 €

Sinuso dugno operacija (uždaru sinuso pakėlimo būdu)

300-400 €

Sinuso dugno operacija (atviru sinuso pakėlimo būdu)

800-1200 €

Kaulo augmentacija mažos apimties

150-400 €

Papildomos medžiagos kaulo augmentacijos metu (kaulas, membrana)

300 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image