Dantų šalinimas

Tai procedūra, kurios metu gali būti pašalinamas ypač pažeistas ar sugedęs dantis, protinis dantis ar netaisyklingai, netinkamoje vietoje išdygęs dantis. Kiekvienu individualiu atveju danties šalinimas atliekamas tiksliai, nesukeliant pacientui skausmo ir diskomforto. Prieš atliekant procedūrą, gydytojas odontologas įvertina, ar danties neįmanoma išsaugoti ir pašalina jį tik tuo atveju, kai tai yra tikrai būtina.

Išskiriamos kelios pagrindinės dantų šalinimo kategorijos:
1. Nuolatinių dantų šalinimas. Dažniausiai taikomas nepagydomiems, ėduonies ir periodonto ligų pažeistiems dantims.
2. Pieninių dantų rovimas. Vos tik pradėjus klibėti pieniniams vaikų dantims, verta apsilankyti pas odontologą. Gydytojas įvertins, ar pieninius dantis verta šalinti, kadangi jų vietoje turi išdygti nuolatiniai dantys.
3. Protinių dantų rovimas. Juos reikia šalinti tuomet, kai protiniai dantys dygsta netaisyklingai, sukelia diskomfortą arba yra stipriai pažeisti ėduonies.
4. Retinuoto danties rovimas. Tai iki galo neišdygusių dantų šalinimas.
5. Virškomplektinių dantų rovimas. Tai pilnai susiformavę dantys, kurių burnos ertmėje išties neturėtų būti. Jie trukdo taisyklingai augti nuolatiniams dantims ir gali pažeisti jų šaknis.

Nusprendus dantį pašalinti, gydytojas odontologas įvertina jo būklę ir supažindina pacientą su tolimesne šalinimo eiga. Priklausomai nuo to, koks dantis šalinamas ir kokia jo padėtis žandikaulyje, procedūra gali trukti apytiksliai iki 30 minučių. Pašalinus dantį, tuščia ertmė yra išvaloma ir užsiuvama – vieta paruošiama gijimui. Prireikus, į šią pašalinto danties vietą gali būti sriegiamas implantas.

Dantų šalinimo kainos

Gydytojo burnos chirurgo konsultacija

50 €

Pieninio danties šalinimas

50 €

Danties ar šaknų šalinimas (nesudėtingas)

60-80 €

Danties ar šaknų šalinimas (vidutinis)

90-100 €

Danties ar šaknų šalinimas (sudėtingas)

120 €

Protinio danties šalinimas

100-150 €

Operacinis protinio danties šalinimas

170 €

Cistos pašalinimas

180 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image