Estetinis dantų plombavimas

Ši procedūra taikoma norint atkurti nuskilusius, nudilusius ar savo estetinę išvaizdą praradusius dantis. Tai puikus pasirinkimas pacientams, kurie nori koreguoti dantų formą, išlyginti paviršiaus nelygumus, turi susidėvėjusius, baltumą praradusius dantis, vizualiai matomų įskilimų, įtrūkimų ar nori pašalinti tarpus tarp dantų. Atliekant estetinį dantų plombavimą, dantų audiniai yra maksimaliai tausojami, o po procedūros dantys atrodo itin natūraliai.

Prieš šią procedūrą visuomet atsižvelgiame į paciento lūkesčius, parenkame būsimų dantų atspalvį, formą ir kartu su pacientu suplanuojame būsimos šypsenos vaizdą. Estetinis dantų plombavimas gali būti atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms – juk sveika ir gražia šypsena nori džiaugtis kiekvienas, tiesa?

Verta paminėti, kad ši procedūra nerekomenduojama sergant periodonto ligomis ar kai dantys yra stipriai pažeisti kitų veiksnių – tokiais atvejais dantys gali būti atstatomi protezavimo metu.

Estetinio plombavimo kainos

Estetinis- funkcinis plombavimas 1 danties/maža

90-110 €

Estetinis- funkcinis plombavimas 1 danties/vidutinė

120-140 €

Estetinis- funkcinis plombavimas 1 danties/didelė

150-170 €

Estetinis- funkcinis plombavimas 1 danties/pilnas padengimas

220 €

Estetinis danties plombavimas (1 danties kraštelių atstatymas)

80 €

Estetinis pakartotinis plombų poliravimas

50 €

Plombos korekcija

40 €
image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image