Dantų tiesinimas kapomis

Svarstote apie dantų tiesinimą, tačiau dvejojate dėl tradicinių metalinių breketų? Puikia alternatyva čia gali tapti nematomos dantų tiesinimo kapos. Tai modernus būdas greitai ir veiksmingai susigrąžinti tiesius dantis bei išsvajotą šypseną. Būtent todėl šis ortodontinis gydymas susilaukia vis didesnio pacientų dėmesio.

Ortodontinis gydymas kapomis išsiskiria ir tuo, kad kapas galima išsiimti (valgant ar valantis dantis). Svarbiausia, kapos yra plonos ir permatomos, todėl aplinkiniams beveik nepastebimos. Jos pagamintos iš medicininio polimero, todėl įprastai nesukelia alergijų ir nedirgina burnos gleivinės. Kapos lengvai išsiima bet kokiu metu, todėl puikiai tinka intensyviai sportuojantiems ar daug keliaujantiems žmonėms. Dažniausiai dantų tiesinimas kapomis užtrunka nuo 9 iki 18 mėn.

image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image