Ortodontinis gydymas breketais

Tai tradicinis ir daugeliui puikiai žinomas būdas, pasitelkiamas norint ištiesinti kreivus dantis ir koreguoti netaisyklingą sąkandį. Kaip visa tai veikia? Breketai sudaro bendrą sistemą – ji tvirtinama prie dantų, todėl tai yra nenuimamas ortodontinis aparatas. Stabili ir tvirta breketų sistema padeda spręsti net ir itin sudėtingus kreivų dantų atvejus.

Įprastai dantų tiesinimas breketais trunka apie 1,5–2 metus, tačiau kiekvienas atvejis vertinamas individualiai. Verta pabrėžti, kad nešiojant breketus reikia reguliariai lankytis pas ortodontą, o kontroliniai vizitai planuojami kas 4–8 savaites, priklausomai nuo situacijos.

image

Registracija procedūrai

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image